AÇELYA AKKOYUN & PRİL, ANKARALI Hamarat Hanımlar ile Buluşmaya Geliyor


Hanımların bulaşıktaki en büyük yardımcısı Pril, tanıtım çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Pril, marka yüzü Açelya Akkoyun’u Anneler Günü’ne özel bir organizasyonla 9 Mayıs 2015 Cumartesi günü, Makro Market’in Ankara Mamak’taki 135 no’lu Abidinpaşa şubesinde hayranları ile bir araya getiriyor.    
 Bulaşığın ustası Pril, hamarat hanımlara Açelya Akkoyun ile yemek yeme fırsatı sunan keyifli bir kampanyaya imza atıyor. Makro’lardan 9 Mayıs 2015 tarihine kadar en çok Pril alışverişi yapan 50 kişi, yanlarında getirebilecekleri bir misafir ile beraber Açelya Akkoyun ile yemek yeme şansı elde ediyor. Pril’in tanıtım organizasyonu kapsamında Ankara’ya gelecek olan Açelya Akkoyun, kampanyanın kazananları ile Lale Restoran’da yenecek yemeğin ardından Abidinpaşa Makro’da hazırlanan standa gelerek hamarat hanımlarla buluşacak. Hanımlar, sevilen sanatçı Açelya Akkoyun ile sohbet etme ve birlikte fotoğraf çektirme şansı yakalayacak. 15.00 – 17.00 saatleri arasındaki organizasyon süresince tüm katılımcılara hediye ürün dağıtımı da yapılacak.   

Pril, herkesi bu keyifli organizasyona ve kampanyaya davet ediyor, Açelya Akkoyun hamarat hanımları birlikte yemek yemeye bekliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder