Ankara'da yaz tatili artık daha keyifli..


Efe Güray Eğitim ve Spor Vakfı’nın Yaz Spor Okulları başlıyor.
Ankaralı çocuklar bu yaz da Efe Güray Eğitim ve Spor Vakfı Yaz Spor Okulları’nda tenis, futbol ve basketbola hem gelişecek hem de eğlenecek.


Ankara Mamak’ta 9 yıldır faaliyet gösteren Efe Güray Eğitim ve Spor Vakfı, çocuklara Ankara’da keyifli bir yaz tatili imkanı sunuyor. Çankaya’ya çevre yolundan araçla 10 dakika mesafede bulunan tesislerinde spor eğitimlerinin yanı sıra satranç, drama, ritim eğitimi ve dans etkinlikleri düzenleyen Vakıf, ayrıca Yaz Spor Okulları’nda çocuklara eğitsel oyunlar, zeka oyunları oynama, film izleme ve kitap okuma ortamları da sağlıyor.

Her gün çeşitli oyun ve yarışmalarla hoşça vakit geçiren çocukların beslenmelerine de özel önem veren Vakıf, doyurucu öğlen yemeği ve ikindi kahvaltısı ile de çocukların sağlıklı gelişimini de amaç ediniyor.

Spor yaparken eğlen…
Okulların tatile girmesiyle 15 Haziran’da 3’er haftalık dönemler halinde hafta içi 09.30 -17.00 saatleri arasında hizmet verecek olan Efe Güray Eğitim ve Spor Vakfı Yaz Spor Okullar, deneyimli eğitimciler tarafından yönetiliyor.

Efe Güray Eğitim ve Spor Vakfı’nın Gönüllü Teknik Danışmanı Birol Vural,  çocukların bedensel, ruhsal, zihinsel ve duygusal yönden gelişimlerine katkı sağlamayı ilke edindiklerini söyledi. Sporun çocuklarda tutum, davranış ve algı becerilerini geliştirdiğini belirten Vural, “Çocuklar sporla zararlı davranışlardan uzaklaşarak, enerjilerini olumlu alanlara kanalize edebiliyorlar. Çocuklarımızın hem eğlenmesini hem de gelişmesini hedefliyoruz” diye konuştu.

Yaz Spor Okulu’nda her türlü ekipman ve malzemelerin Vakıf tarafından sağlandığını belirten Vural, çocukların sadece spor kıyafeti ve spor ayakkabı giyerek gelmelerinin yeterli olacağını belirtti.

Ankara’nın en modern spor kompleksi
Toplam 17 dönüm arazi üzerine kurulu olan ve Ankara’nın en modern spor komplekslerinden biri olan Efe Güray Eğitim ve Spor Vakfı Spor Okulları’nın, 3 açık ve 3 kapalı tenis kortu, açık basketbol sahası, kapalı futbol sahası, 70 metrekarelik çok amaçlı etkinlik salonu ve ayrıca 6 tane etkinlik alanı bulunuyor.

Çocuklar açısından önemli olan temel hareket becerileri gelişim kursları, her yaştan bireylere yönelik hafta içi ve sonu tenis kursları veren, yaz dönemlerinde her yaştan çocuğa yönelik Yaz Spor Okulları olan Vakıf,Performans Tenisçi programı ile geleceğin başarılı tenisçilerini yetiştiriyor.

Vakfın Yaz Spor Okulu ile ilgili detaylı bilgiye 0 312 372 98 28 veya 0 530 393 13 15 nolu telefonlardan ulaşılabiliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder