Bodykey Yeni Shaker ile Yaza Merhaba


Amway’in genetik yapı ve bireysel ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirdiği kilo kontrol programı bodykey by NUTRIWAY, yaza girerken kontrollü beslenmeye davet ediyor. Amway’in zengin içerikli aylık beslenme paketlerini tercih edenler hem yaza fit giriyor hem de birbirinden lezzetli karışımların tadını yeni bodykey shaker ile çıkarıyor.

80 yıllık deneyim ve uzman bilim insanları kadrosu ile her geçen gün gelişen Amway Nutriway’in, kişiye özel olarak geliştirdiği egzersiz ve beslenme planı içeren kilo kontrol programı bodykey, sağlıklı yaşamak için kişiye özel beslenme önerileri sunuyor.  Altı adet farklı alternatif paketi ile kısa sürede beslenme alışkanlıklarını değiştirme hedefi olan bodykey’in ayrıca oldukça kullanışlı yeni bodykey shaker’ı da Amway kullanıcılarını cezbediyor.
Kişiye özel genetik test uygulaması kilo kontrolünü ele alıyor
Kişiselleştirilmiş kilo kontrol programına başlamak için ilk olarak kişiye ait DNA örneği ile genetik test uygulanıyor. Bireyin DNA’sından alınacak bir örnek, bodykey by Nutriway uzmanlarına o kişinin vücudunun yağ ve karbonhidrat alımının yanı sıra belirli fiziksel aktivitelere nasıl tepki verdiği konusunda temel bilgiler sunuyor.  İkinci olarak,  www.bodykey.com.tr adresine kayıt yaptırarak Bireysel  Planımı Tasarla bölümünü tamamlamak gerekiyor.  Bu sayede NUTRIWAY™ uzmanları kişinin sadece verilerini değil, aynı zamanda tercihleri ve yaşam tarzını da içeren net bir resmine sahip oluyorlar. Veriler doğrultusunda Nutriway uzmanları kişiye özel, uygulaması kolay, zevkli ve çok etkili bir beslenme ve egzersiz planı tasarlıyor. Programa kayıt olan kişiler, aynı zamanda, optimal ağırlığa ulaşmak için çıktıkları yolculukta, kendilerine etkin şekilde rehberlik ve destek sağlayacak uzman bir ekipten de faydalanabiliyorlar. Online Koçum sayesinde kilo yönetimi yolculuğunuzda yalnız değilsiniz.
bodykey by Nutriway’in bu doğrultuda 6 farklı seçenek ile sunduğu beslenme paketlerinde, kişisel ihtiyaca göre bodykey atıştırmalık seçenekler, toz karışım içecekler, çorbalar ve bitki çayları bulunuyor.

www.amway.com.tr
www.bodykey.com.tr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder