Crate and Barrel ile yaza sağlıklı bir başlangıç yapın


Crate and Barrel, mutfakta hafif lezzetler hazırlarken zaman kazandıran çözümleriyle yaza sağlıklı bir başlangıç yapmanızı sağlıyor.

Crate and Barrel’ın mutfakta hayatınızı kolaylaştıran pratik ve şık çözümleri, yaza zinde bir başlangıç vadediyor.

Mutfağınızı sağlıklı lezzetlerle buluşturmak ve yaz mevsimine hafifleyerek başlamak için Crate and Barrel’ın önerilerini okumadan geçmeyin! Akıllı tasarımı ve kullanım kolaylığı ile doğrama işini bir eğlenceye dönüştüren “OXO Doğrayıcı” ile sağlıklı yiyeceklerinizi hazırlayabilirsiniz. Sebze veya balık filetoları gibi büyük yiyecekler için de kullanılabilen “Buharda Sebze Pişirme Aparatı” ile yiyeceklerin lezzetini ve besin değerini koruyabilirsiniz. Mısır soyma aleti ile salatalarınızı süt mısır lezzeti ile taçlandırabilir, sarının canlandıran etkisini sunumlarınıza taşıyabilirsiniz.

Sofrada yeşile dönüş
Cam kaptan çıkarılmadan yeşilliklerin kolaylıkla saklanmasını ve kesilmesini sağlayan “Yeşillik Saklama Kabı” sayesinde yeşilliklerin tazeliğini iki haftaya kadar koruyabilirsiniz.
Beş bıçaklı fonksiyonel tasarımı ile farklı çeşit yeşillikleri hızlıca kesmek için ideal olan “Yeşillik Makası” ile mevsimin taze kokularını salatanıza hapsedebilirsiniz. Chef'n Herbsicle’ın pratik gereçleri ise en sevdiğiniz yeşillikleri uzun süre korumak için dondurarak saklamanızı ve donduktan sonra istenilen miktarda yeşilliği kesip yemeğinizi çeşnilendirmenizi sağlıyor.

Salatanızın sosunu kendiniz hazırlayın
Yüksek kalorili hazır soslara yerine, evde sağlıklı malzemelerle lezzetli soslar hazırlamak, “Emulstir Salata Sosu Karıştırıcısı” ile artık çok kolay… Salata, terbiye, marine ve soslar hazırlamak için tasarlanmış ve sıkma fonksiyonuna sahip bu ürün sayesinde profesyonel damakları dahi memnun edebilirsiniz.

Taze meyve suyu ya da smoothie ile gününüze dinamizm katın
Güne sağlıklı bir başlangıç için mutfağın olmazsa olmazları katı meyve sıkacağı ve blenderlar ile içeceklerinizde harikalar yaratın. Muz, mango ve böğürtlen gibi meyvelerle tatlı püreler, günlük smothie’ler ya da evin tüm bireylerinin zevkine özel taze meyve suları hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız meyve sularını sağlıklı ve güvenli bir şekilde saklamak için, sızdırmaz kapaklı “Weck Meyve Suyu Kavanozu” ideal bir çözüm olabilir.

Taşınabilir “Citrus Zinger” sayesinde içeceklere sağlık katmak çok kolay! Turunçgillerin hem suyunu hem de kabuk lezzetini doğrudan şişe içine aktaran bu ikisi bir arada çözüm, taptaze limonatalar ya da karışık meyve suları ile gününüze dinamizm katıyor.

Yaşamı kolaylaştıran akıllı tasarım ürünleriyle Crate and Barrel, yaz sofralarına sağlık ve lezzet katmak isteyenleri Zorlu Center, Akasya Acıbadem ve İstinyePark mağazalarının yanı sıra www.crateandbarrel.com.tr web sitesine bekliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder