DENIM & SNEAKER DAYS


Boyner Büyük Mağazacılık,  alışveriş keyfine keyif katan eğlenceli etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. Boyner ve YKM Mağazaları’na uğrayanlar, ‘Denim&Sneaker Days’  etkinliği ile hem mağazalarda gerçekleşecek canlı müzik performansı ve ikramlar ile alışverişlerine tat katacak hem de Aeropostale, Superga , Tiger , Etnies , Mustang , Jack&Jones, Lee, Wrangler , Aeropostale , Converse, Levi’s, Vans, T-box ve seçili GAP markalı ürünlerde %25  indirim kazanacaklar.


‘Denim&Sneaker Days’  etkinliği 15-24 Mayıs 2015 tarihleri arasında Boyner Sports Cevahir, YKM Cevahir, Boyner Akasya, Boyner Brandium, Boyner İstinye Park, Boyner Capitol, Boyner Marmara Forum, YKM Marmara Forum, Boyner İstanbul Forum, YKM İstanbul Forum  Mağazaları’nda  gerçekleşecek. Boyner ve YKM Mağazaları müşterileri, 15-24 Mayıs 2015 tarihleri arasında belirli markalarda avantajlı indirim fırsatına sahip olacak. 

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayram’ında da gerçekleşecek etkinlik ile alışveriş severler bayram keyfini ikiye katlayacak.

Boyner ve YKM Mağazaları, tüm müşterilerini ‘Denim&Sneaker Days’  keyfini yaşayarak, eğlenceli alışveriş ve indirim fırsatlarını yakalamaya davet ediyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder