Elif Korkmazel’den “Profilo ile Lezzetin Kalbine Yolculuk” Etkinliği


Profilo, Tanınmış Yemek Yazarı Elif Korkmazel’i 23 Mayıs Cumartesi günü Ankara Atlantis AVM’de sevenleriyle buluşturuyor..


“Anneliğin zor şartları varsa, annelerin Profilo’su var” yaklaşımı ile tüketicilerine onların hayatını kolaylaştıran ürünler sunan Profilo, genişleyen ürün gamını etkinliklerle tanıtmaya devam ediyor.

Bu kapsamda ünlü yemek yazarı ve sunucu Elif Korkmazel’le birlikte, ‘Lezzetin Kalbine Yolculuk’ konseptli etkinlikler düzenleyen Profilo’nun ilk etkinliği, 23 Mayıs 2015 Cumartesi günü, 13.00-15.00 saatleri arasında, Ankara Atlantis AVM’de gerçekleşiyor.

Katılımcılar Elif Korkmazel’in akıcı anlatımı ve tarifleriyle eğlenceli bir 2 saat geçirirken etkinlik süresince hem Profilo Dayanıklı Ev Aletlerinin kıyma makinesi, waffle makinesi, dumansız ızgara, Kurumax meyve sebze kurutucusu, ekmek yapma makinesi, buharlı pişirici ve ekmek yapma makinesi gibi fonksiyonel ve yepyeni küçük ev aletlerini yakından tanıma imkânı bulacak hem de bu ürünlerle yapılan harika lezzetleri tatma fırsatı yakalayacak.

Profilo’nun sürpriz kampanyalarının renklendireceği etkinlik saat 13.00’te başlayacak 15.00’e dek sürecek. 

Etkinliğin diğer durakları 30 Mayıs’ta Düzce, 13 Haziran’da Gaziantep, 14 Haziran’da Antalya Özdilek Alışveriş Merkezi olacak.

Elif Korkmazel’den “Profilo ile Lezzetin Kalbine Yolculuk” Etkinliği

Tarih: 23 Mayıs Cumartesi
Saat : 13.00 – 15.00
Adres: Başkent Bulvarı, No:224/100, Atlantis AVM, Yenimahalle, Batıkent, Ankara

4 yorum:

 1. Güzelmiş ama o gün üç ayrı yerde üç ayrı düğün etkinliği var :) Hangisine katılsam bilemedim. Sevgiler.

  YanıtlaSil
 2. ama ben kesinlikle katılırım atlantis avm 1000 metre uzaklıkta elif hanımın hayranıyım zaten

  YanıtlaSil
 3. Canım ya ona nasıl ulaşabilirimki onun zaten büyük bir hayranıyım.Atlantis AVM evime 1000 metre uzaklıkta.Kesinlikle orada olmalıyım.Olacağım.Paylaşımın için Tşk ederim.

  YanıtlaSil
 4. Acaba biz de katılmak mi ? Evimin dibi...

  YanıtlaSil