TAURUS’TAN ANNELERE MİNYATÜR BAHÇE HEDİYE!


AVM Partners tarafından yönetilen Taurus Alışveriş Merkezi, Anneler Günü etkinlikleri çerçevesinde, annelere sarmaşık ve kaktüs bitkilerinden oluşan bir terraryum, diğer adıyla “minyatür bahçe” hediye ediyor. 


4-10 Mayıs 2015 tarihlerinde aynı gün içerisinde 350 TL ve üzeri alışveriş yapan Taurus ziyaretçileri, anneler için özel olarak hazırlanan cam fanus içerisinde minyatür bahçelere sahip olacaklar.
  
İngiltere’de 1830’larda kullanılmaya başlanan terraryumun kelime anlamı, içerisinde çeşitli bitkileri ve böcek / sürüngen gibi hayvanları barındıran bir ekosistem olmasıdır. Yani bir nevi doğadaki ortamın bir benzetmesi denebilir. Günümüzde, çiçek severlerin ve dekorasyon tutkunlarının oldukça ilgisini çeken bu minyatür bahçeleri, Taurus AVM, Anneler Günü’ne özel bir kampanya ile ziyaretçilerine sunuyor.

Minyatür bahçe stoklarının sınırlı olduğu kampanyadan, 4-10 Mayıs tarihleri arasında alışveriş yapanlar faydalanabilecek.

TAURUS AVM, KELİME ANLAMINI MİNİK BİR JEST İLE ANLATIYOR!

Kelime anlamı boğa burcu olan Taurus Alışveriş Merkezi, kimlik kartı ile gelerek boğa burcu olduğunu gösteren ilk 200 kadına Türk Kahvesi ikram ediyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder