BİS YAZLIK BAHÇEYE ÇIKTI


Ankara’da yemek, müzik ve eğlence sektörüne yepyeni bir soluk getirmek amacıyla yola çıkan BİS Dine&Live, 1 Haziran itibariyle bahçeye çıktı. 

Şef Tolga Atalay danışmanlığındaki BİS mutfağı birbirinden lezzetli yemekleri ile de yazın bahçeye açılan restoranı ile gösteriye hazır. BİS, başkentin damak tadını değiştirmekte de iddialı.

Bilkent Station kompleksi içinde yer alan Başkent’in yeni performans mekanı BİS, sahnesi ve mutfağı ile eğlence hayatında alışılmışın dışında “Başka Türlü Şeyler”olabileceğini gösterdi. BİS konserleri ile ısınan soğuk Ankara geceleri, yaz akşamlarında da BİS lezzetleri ile farklı bir havaya bürünüyor.

Başta Bilkent ve ODTÜ olmak üzere, Ankara’nın önde gelen 5 üniversitesinin kesiştiği Bilkent’te gece yaşamı ile unutulmaz lezzetler, BİS’le yaz akşamlarında buluşmaya devam edecek. BİS restoranı, 1 Haziran’dan itibariyle bahçesinde konuklarını ağırlayacak.

260 kişi kapasiteli restoranı, 14 metrelik barı ile misafirlerine farklı bir yeme içme deneyimi sunan BİS’in, şef Tolga Atalay danışmanlığında hazırlanan özel menüsünde ; farklı soslar ve sunumlarla zenginleştirilen 70’i aşkın lezzet bulunuyor.Izgaralar, özel kızartma tabakları, çok sayıda sosla lezzetlendirilen salatalar, et ve hamburger çeşitleri BİS’in yaz bahçesinde sizlerle buluşuyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder