Stress mi? Boya gitsin !


Pena Yayınları, hayatın stresinden uzaklaşarak dinlenmek ve eğlenmek, bir taraftan da yaratıcılığını geliştirmek isteyenler için birbirinden büyüleyici desenlerin yer aldığı 128 sayfalık renklendirme kitabı ‘Hayal Bahçesi’ni yayınladı.

Hayal Bahçesi’ndeki büyüleyici desenleri renklendirin..
Tüm dünyada milyonlarca yetişkin insanın tutkusu haline gelen boyama kitapları Türkiye’de büyük ilgi görüyor. Şehir hayatının getirdiği stresten uzaklaşmak, dinlenmek, hoş vakit geçirmek ve yaratıcılıklarının yeni yönlerini keşfetmek isteyenler renklendirme kitaplarını tercih ediyor. Tüm dünyada popüler olan bu hobiye Pena Yayınlar da her yaş  için yaratıcı renklendirme kitabı  “Hayal Bahçesi” ile katılıyor.

128 sayfalık dev hayal dünyası
‘Hayal Bahçesi’ rengarenk çiçekler ve zarif desenler arasında kaybolacağınız, kendi hayal bahçenizi süslemenin keyfine varacağınız bir deneyim sunuyor. Kitaptaki her yaş için tasarlanıp bir araya getirişmiş birbirinden büyüleyici desenleri renklendirirken yaratıcılığınız gelişiyor, zihniniz açılıyor ve stresten eser kalmıyor. 128 sayfalık dev kitapta yüzlerce desen yer alırken, boyanan desenlerin en güzel şekilde ortaya çıkması özel kağıt kullanıldı.

Yaratıcılığınızı paylaşın
Pena Yayınları, ‘Hayal Bahçesi’nde yaptığınız yaratıcı renklendirmeleri arkadaşlarınızla ve diğer renklendirme meraklılarıyla paylaşabilmenize olanak tanıyan sosyal medya hesapları da sunuyor. 

İşte adresleri:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder