Yılın Babalarına Şahane Bir Armağan!


Türkiye’nin en sevilen yerli çizgi ailesi Sizinkiler’den Babalar Günü'ne özel oldukça eğlenceli bir kitap: "Yılın Babası”  Babişko... Fazlasıyla komik, biraz ağırkanlı, koltuk – gazete – televizyon üçlemesine aşık, rahatına ve konforuna oldukça düşkün, ailesine daha da düşkün Limon’un biricik babası...  O yılın en iyi ve en komik babalarından sadece bir tanesi... Belki de kendi babamızın bir kopyası... 
Baba – çocuk ilişkilerine dair birbirinden komik karikatürler....Her sayfası mizah dolu olan bu kitap sizi ve babanızı çok güldürecek!


Sizinkiler karikatür kitapları ile hayatımıza giren, Limon ile Zeytin animasyon serisi ile Disney Junior’da tam 111 ülkede gösterilmekte olan Sizinkiler ailesinin Babalar Günü özel kitabı, “Yılın Babası” artık raflarda! Gazete okuma canavarı, çöpü dışarı çıkarma uzmanı, koltukta uyuma rekortmeni, uzaktan kumanda cambazı, çok romantik olmasa da her şeye rağmen süper bir eş ve tabii ki müthiş bir baba...  Yılın Babası Babişko’ya dair birbirinden komik karikatür ve yazıları okurken sık sık, “Aynı benim babam!” diyeceksiniz. Babalar Günü hediyesi için şahane bir seçenek olan “Yılın Babası”, tüm kitabevleri ve Mudo mağazalarında!

www.sizinkiler.com
facebook.com/sizinkiler
twitter.com/limonilezeytin
instagram.com/limonilezeytin
pinterest.com/limonilezeytin
youtube.com/sizinkilertr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder