Çocuklar Tatilin Tadını Grand Prestige Hotel&Spa'da Çıkarıyorlar..


Manavgat/Side’de Sorgun ormanları ve Titreyengöl arasına konumlanan Grand Prestige Hotel&Spa’da çocuklu aileleri unutamayacakları bir tatil bekliyor. Koskocaman bir kışı kapalı alanlarda geçirmek zorunda kalan çocuklar doğayla iç içe göl kenarı yürüyüşleri yapabilecek, yemyeşil alanlarda ailece yaz çok çabuk geçecek.

Yetişkinler kadar çocuklarını da düşünerek yaza hazırlanan Grand Prestige Hotel&Spa ailelere çocuklarıyla birlikte geçirecekleri sorunsuz bir tatil vaad ediyor. Çocuklar için biri kaydıraklı olmak üzere iki ayrı havuzu bulunan Grand Prestige Hotel&Spa’da çocuklar doyasıya eğlenirken ailelerin de içleri rahat ediyor. Kaydıraklı havuzlarda çocuklar vaktin nasıl geçtiğini anlamazken aileler de çocukların güvenle oynamasından memnun kalıyor. Grand Prestige Hotel&Spa içerisinde yer alan Mini Club ise 4-12 yaş aralığındaki çocukların eğlencesine ortak oluyor.

Gündüz saatlerinde düzenlenen açık alan etkinlikleriyle çocuklar yaşıtlarıyla bir araya gelerek keyifli zaman geçirebilir, yemek saatlerinde kendileri için özel hazırlanan menülerle sevdikleri yiyeceklere kolaylıkla ulaşabilirler.

Grand Prestige Hotel&Spa, çocuklarının mutluluğunu öncelikleri yapan bütün aileleri bekliyor.

Adres: Titreyengöl 07600 Manavgat – Antalya – Türkiye
Telefon: 444 24 65

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder