Kışa Sağlıklı Bir Başlangıç için Chenot D-Life Bag


Espace Privé Chenot D-Life, vücut ritmini kışa hazırlamak ve yaz döneminde alınan toksinlerden kurtularak, yeni sezona sağlıklı bir başlangıç yapmak isteyen herkesi ev ve işyerlerine servis edilen D-Life Bag’leri denemeye davet ediyor.


Dünya standartlarında bir sağlıklı yaşam merkezi olan Espace Privé Chenot D-Life İstanbul, sağlıklı beslenme konusunda da hizmet veriyor. Merkezde, diyetisyen konsültasyonu ve Michelin yıldızlı şefler tarafından içeriği hazırlanan özel menüleri içeren “Chenot D-Life Bag” hizmeti sunuluyor. Chenot D-Life Bag’ler, özel beslenme planlarıyla günlük kalori ihtiyacınıza uygun ve sağlıklı beslenebileceğiniz farklı menü alternatiflerine sahip.

Chenot D-Life Bag’lerde sabah, öğlen, akşam ve zengin ara öğün çeşitleri ile kişilerin sağlıklı beslenmesini sağlayan Detoks ve Biolight menülerinin yanı sıra Karın İnceltici ve Düşük Kalorili menüler de yer alıyor. Bu menüler; hem sağlıklı ve dengeli beslenerek kilo vermeye hem de formda kalmaya yardımcı oluyor.

Sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmek isteyen herkes, detoks süreçlerinde veya günlük hayatlarında Chenot D-Life Bag hizmetinden faydalanabilir.

Ahmet Adnan Saygun Caddesi, THY Sitesi Yolu, No:3, Ulus/İstanbul
Instagram: @chenotdlife
Facebook: Espace Privé Chenot D-Life
Detaylı bilgi için: 0212 381 30 00

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder