Badem Yağlı Doğal Bakım Ürünleri


OliveFarm'dan Bademyağlı Doğal Bakım Ürünleri

Bademyağlı Sülfatsız Şampuan
Bademyağlı sülfatsız şampuan, kuru, yıpranmış saçlar için etkilidir. İçeriğindeki D-Panthenol provitamin B5 ile saçlar zarar görmekten korunur, güçlenir, daha parlak olur. İçeriğindeki süt proteini saça esneklik ve canlılık verir. Paraben ve yapay renklendirici içermez.


%22 Bademyağlı Duş Jeli
Soğuk pres yöntemiyle elde edilen badem yağından üretilen duş jeli, yüksek oranda vitamin E ve sterol içerir. Vitamin E güneş ışınlarına karşı etkin bir filtreleme sağlar, cildi korur ve antioksidan olarak hareket eder. Steroller, esterleri ve emülsiyonları, cilt üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturur.Bu ürünü kullandıktan sonra vücudunuz ekstra bir nemlendiriciye ihtiyaç duymayacaktır. Paraben ve yapay renklendirici içermez.

Shea Butter ve Bademyağlı Onarıcılı Saç Kremi
Soğuk pres yöntemiyle elde edilen badem yağından üretilen saç kremi içeriğindeki D-Panthenol provitamin B5 ile, saçlar zarar görmekten korunur, güçlenir, daha parlak olur. İçeriğindeki süt proteini saça esneklik ve canlılık verir. Shea butter ve badem yağı ile kuru ve yıpranmış saçların beslenmesine ve yumuşamasına yardımcı olur . Her saç tipi için uygundur. Saçınızı şampuanladıktan sonra durulamadan kullanabilirsiniz. Paraben ve yapay renklendirici içermez.

Bademyağlı Vücut Kremi
Bademyağlı, nemlendirici vücut kremi cildinizi korur ve besler. Gliserin, vitamin E ve vitamin A içeriği bakımından zengindir. Vitamin E güneş ışınlarına karşı etkin bir filtreleme sağlar, cildi korur, ve bir antioksidan olarak hareket eder.

Bademyağlı Yüz Kremi
Bademyağından üretilen yoğun bakım kremi, içerdiği vitamin E sayesinde
güneş ışınlarına karşı etkin bir filtreleme sağlar, cildi korur, ve bir antioksidan olarak hareket eder.
Yağlı ve karma ciltler için kullanılan bademyağlı yüz kremi içerisindeki cassia alata leaf ekstraktı(mum ağacı yaprak ekstraktı) güneş ışınlarının cilde verdiği zararı azaltır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder