Dardanel’den güvenli midye tava


Dardanel gelenekselleşen sokak lezzeti midye tavayı pratik paketinde en güvenli şekilde sofralara taşıyor. Çıtır çıtır bir lezzet için fritöz veya derin tavada kısa bir süre kızartılan midye tavalar deniz mahsulü severlerin favori lezzeti olacak.Yenilikçi tatlarıyla sofraları zenginleştiren Dardanel, midye tavayı menüsüne ekledi. Deniz mahsulleri arasında özel bir yere sahip olan midye tava, Dardanel uzmanlığıyla özel paketinde lezzetini ikiye katlayacak özel kaplamasıyla tüketime hazır hale getirildi.

En temiz denizlerde yetişen çiftliklerden toplanarak sertifikalanan midyeler hem taze hem de dondurulmuş olarak tüketime hazır hale getirilerek sofralardaki yerini aldı. Fritöz veya derin tavada 5 dakika kızartılarak kolay ve zahmetsizce servise hazır hale gelen midye tavalar, keyifli anların lezzetli eşlikçisi olacak.

Ailenizle ve arkadaşlarınızla beraber rahatlıkla tüketebileceğiniz enfes bir lezzet olan midye tavayı ister atıştırmalık olarak, isterseniz midye tavalı sandviç olarak sunabilirsiniz.

1 yorum: